Contactpersonen


Rüttchen Automotive

Marc Spijker
Verkoopdirecteur Personenauto's
marc.spijker@ruttchen.nl
06 - 51 25 08 67

Rüttchen Automotive

Peter van Bebber
Verkoopdirecteur Vans
peter.v.bebber@ruttchen.nl
06 - 46 31 01 97
 

 

Rüttchen Automotive

Arie Deventer
Directeur Aftersales Bedrijfswagens
arie.deventer@ruttchen.nl
06 - 23 10 65 82

Rüttchen Bedrijfsauto's Breda

Ben Schräder
Vestigingsmanager Trucks
ben.schrader@ruttchen.nl
06 - 57 15 72 57

 

 

Rüttchen Automotive


Mark Kulk
Directeur Aftersales Personenauto's
mark.kulk@ruttchen.nl
06 - 22 78 97 38

Rüttchen Personenauto's Breda

Corné van Disseldorp
Vestigingsmanager
corne.van.disseldorp@ruttchen.nl
06 - 23 85 09 89
 

 

Rüttchen Den Bosch

Tommy Derks
Vestigingsmanager
tommy.derks@ruttchen.nl
06 - 53 12 13 60

Rüttchen Gorinchem

Henri van Noorloos
Vestigingsmanager
henri.v.noorloos@ruttchen.nl
06 - 54 36 22 19 

 

 

Rüttchen Tiel


Fons Dings
Vestigingsmanager
fons.dings@ruttchen.nl
06 - 30 06 79 01

Rüttchen Tilburg

Hans Pruijmboom Zoestbergen
Vestigingsmanager
hans.pruijmboom_zoestbergen@ruttchen.nl
06 - 53 25 62 90
 

 

Rüttchen Veghel / Carbouw

Leo van Zeeland
Vestigingsdirecteur
leo.v.zeeland@ruttchen.nl
06 - 22 99 96 12

 

Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart